ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ
Веб-студії DVN

Як відомо, контент на сайті - король, і не тільки текстовий. Останнім часом візуальний контент все більше впливає на поведінку користувачів, а унікальні фото та відео зроблять Ваш ресурс ще більш привабливим та цікавим. Корисний, цікавий і унікальний контент - найважливіша складова частина успішного сайту.

Ви можете замовити в Веб-студії DVN (Київ) створення контенту для сайту: написання текстів, фото- і відеозйомку, професійну обробку Ваших фотографій.

  • Написати тексти для сайту

Ми можемо написати для Вашого сайту тексти - статті, новини та ін. Тексти для сайту складаються з урахуванням задачі з їх просування в пошукових системах (висока ступінь унікальності, правильне структурування і розстановка ключових слів).

  • Зробити фотографії

Фотозйомка здійснюється цифровою фотокамерою з подальшою обробкою отриманих знімків в фоторедакторах (Adobe Photoshop, Adobe Lightroom та ін.). Якість наших фотографій відповідає вимогам провідних фотобанків.


Приклади фотографій Веб-студії DVN:

 

Якщо у Вас є власні знімки, ми можемо зробити їх професійну обробку.


  • Зробити відеоролики

Відеозйомка проводиться відеокамерою або цифровою фотокамерою з подальшим монтажем відеоролика в програмі Corel VideoStudio.

Для фото- або відеозйомки наш спеціаліст приїде до Вас в офіс, на виробництво, в торгову точку в Києві. При необхідності можна орендувати фотостудію.

 

Замовивши нам зробити фотографії, тексти або відео для сайту, Ви позбудетеся багато зайвого клопоту.

В результаті Ви отримаєте:

 

Тексти з високим ступенем унікальності, оригінальні фотографії і відеоролики

Індивідуальність, яка вигідно відрізнить Ваш сайт від багатьох інших

Замовити послугиПорекомендувати Веб-студію DVN: