ПІДТРИМКА І СУПРОВОДЖЕННЯ САЙТІВ
Веб-студією DVN

Ви замислювалися над такими питаннями: а що буде після того, як у Вас з'явиться свій сайт? Чи готові Ви самі піклуватися про нього - підтримувати стабільну і безперебійну роботу, вирішувати технічні проблеми, відновлювати у разі збоїв або дій зловмисників? А якщо Вам захочеться щось змінити, додати, видалити? Наприклад, внести зміни в дизайн або структуру сайту, розвинути існуючий або впровадити будь-який новий функціонал?

Вирішувати всі ці завдання самому, без спеціальних знань і навичок, практично неможливо. А якщо наймати для окремих робіт сторонніх фахівців, то це ще й може привести до надмірних витрат часу, грошей і нервів. Але ви можете абсолютно не турбуватися про все це - Веб-студія DVN може забезпечити створеному сайту часткову або повну підтримку і супроводження.

ПІДТРИМКА

До підтримки сайту входить:

Контроль за своєчасною оплатою домена і хостингу. Чи потрібно говорити, що несплата або несвоєчасна оплата домену або послуг хостингу призведе до того, що Вашого веб-сайту просто не стане в інтернеті?

Підтримка працездатності сайту. Сайт може перестати функціонувати повністю або частково з різних причин. Виявити цю причину і усунути її буде нашим терміновим завданням.

Резервне копіювання сайту і його відновлення в разі падіння або злому, ліквідація наслідків вірусних атак. Конкуренти або зловмисники можуть зашкодити Вашому сайту різними способами. Важливо якомога швидше відновити його роботу і усунути наслідки атаки або несанкціонованого втручання.

Оновлення движка і встановлених розширень до останніх версій. Оновлення встановлених розширень (до них відносяться компоненти, модулі та плагіни) до самих останніх версій забезпечить їх правильну роботу в програмному середовищі, що змінюється, поліпшить їх, додасть нові можливості або усуне виявлені раніше вразливості. Те ж саме стосується і движка сайту.

СУПРОВОДЖЕННЯ

Супроводження сайту - комплексна послуга, до якої входить:

Зміна контенту (текстового і візуального). Додати або видалити інформацію, змінити будь-які тексти, додати нові зображення або видалити ті, що стали неактуальними - всі ці операції не стануть Вашою важкою задачкою.

Зміна структури сайту, додавання і видалення розділів і сторінок. Все розвивається і змінюється, і сайт - не виняток. Ми оперативно змінимо структуру сайту, додамо нові розділи і сторінки і видалимо ті, які стали непотрібними або неактуальними.

Модерування коментарів (видалення спаму і оффтопа). Якщо у Вас на сайті будуть коментарі або форум, будьте готові до того, що спамери постійно намагатимуться засунути туди посилання на сторонні ресурси і чужу рекламу. Конкуренти або просто неадеватно налаштовані люди можуть писати коментарі, яким не місце на солідному веб-ресурсі. Все це ми відстежимо і виправимо.

Впровадження нових та розвиток існуючих функцій. Досконалості і новим ідеям немає меж. Ми допоможемо Вам все це реалізувати.

Консультування з усіх питань, пов'язаних з веб-сайтом.

Забезпечивши Вам підтримку і супроводження, нам буде простіше допомогти Вам просунути і розкрутити сайт.

Дізнатися більше про просування і розкрутку.

В результаті Ви отримаєте:

 

Постійно працездатний, швидкий і завжди доступний сайт

Своєчасне оновлення і додавання текстів, фото- і відео контенту

Розвиток і модернізацію функціоналу, ПЗ, структури, дизайну і т.і.

Повну відсутність турбот про сайт, в той час як він постійно працює на Вас

Замовити послугиПорекомендувати Веб-студію DVN: