ПРОСУНУТИ І РОЗКРУТИТИ САЙТ
за допомогою Веб-студії DVN

Просування і розкрутка сайту - найважливіше завдання. Адже сам по собі сайт мало що дає, якщо інтернет-користувачі не будуть знаходити його в пошуку. А щоб веб-сайт потрапляв в ТОП-видачу по пошукових запитах, потрібно провести цілий комплекс робіт з його просування.

Отже, у Вас є гарний і корисний (на Вашу думку) сайт, але на нього ніхто не заходить. Для сайту-візитки це ще півбіди, але якщо потенційні клієнти не заходять на сайт, що продає, або в інтернет-магазин - це катастрофа. Що ж робити?

А потрібно терміново займнятися його просуванням і розкручуванням. Тут нам допоможе пошукова оптимізація (SEO), тобто заходи для підвищення позицій сайту в пошуковій видачі по певних запитах, і контекстна реклама в інтернеті.

ПРОСУВАННЯ І РОЗКРУТКА

На прихильність пошукових систем впливає дуже багато факторів, частина з яких до того ж періодично змінюється.

Ми проаналізуємо конкурентне середовище і відберемо найефективніші ключові слова, за якими буде здійснюватися просування. Разом з Вами напишемо і розмістимо на сайті тексти, заточені під відібрані пошукові запити. Використаємо багато інших інструментів для досягнення більш високих результатів в пошуковій видачі.

Треба розуміти, що SEO-просування - це довга і ретельна робота, результати якої стануть помітні через 3-6 місяців, а для нових сайтів зазвичай і довше.

КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА

Ще один спосіб залучення пошукового трафіку - контекстна реклама. Вона дає більш швидкі результати, відчутні під час проведення самої рекламної кампанії. Ми допоможемо провести рекламну кампанію з використанням інструменту контекстної реклами Google Adwords.

Використовуючи поєднання SEO-просування і контекстної реклами можна досягти найкращого результату в залученні відвідувачів або потенційних клієнтів.

Комплекс заходів з просування сайту розробляється і реалізується індивідуально для кожного проекту. Плюси при замовленні просування сайту, зробленого нами - Ви економите гроші на SEO-аудиті і внутрішній оптимізації.

Дізнатися більше про створення сайту.

При просуванні сайту ми використовуємо тільки «білі» методи і не порушуємо правил, що практично виключає потрапляння під санкції пошукових систем, як це може статися при використанні «чорних» методів.

Підсумком добре спланованої і грамотно проведеної кампанії з просування сайту стане збільшення кількості Ваших відвідувачів і покупців.

В результаті Ви отримаєте:

 

Зростання позицій сайту в пошуку за відібраними ключовими запитами

Збільшення кількості відвідувачів і потенційних клієнтів

Замовити послугиПорекомендувати Веб-студію DVN: