ФІНАНСОВИМ КОМПАНІЯМ
пропозиції Веб-студії DVN для фінансових компаній

Веб-студія DVN створює, супроводжує і просуває сайти фінансових компаній - страхових, лізингових, факторингових, ломбардів, кредитних спілок та ін. У нас є пропозиція як для будь-яких фінансових установ, так і спеціальні пропозиції а) для новостворюваних фінкомпаній і б) окремо для страхових компаній.

Сайт фінансової компанії - це не тільки її імідж. Згідно з вимогами українського законодавства фінансові компанії повинні розміщувати на власній веб-сторінці свою фінансову звітність.

Відповідно до статті 14 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» банки, страховики та інші фінансові установи зобов'язані оприлюднювати свою річну фінансову звітність та річну консолідовану фінансову звітність разом з аудиторським висновком шляхом розміщення їх на власній веб-сторінці.

Таким чином, у всіх фінкомпаній повинна бути як мінімум своя власна веб-сторінка, а в ідеалі - повноцінний і якісний інтернет-сайт, джерело інформації для клієнтів, регуляторів і партнерів. І так, сайт фінансової установи може і повинен бути каналом продажів фінансових продуктів.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО ДЛЯ ФІНАНСОВИХ КОМПАНІЙ:

Веб-студія DVN (Київ) робить недорого сайти для фінансових компаній для будь-яких цілей, в тому числі корпоративні сайти, сайти для розміщення фінансової звітності, просування або онлайн-продажів фінансових продуктів та ін.

Ми пропонуємо:

  • Для новостворених фінансових компаній - оперативне створення інтернет-сайту з можливістю розміщення на ньому фінансової звітності зі знижкою 5% на всі послуги.
  • Для страхових компаній - налагодження системи онлайн-продажів страхових продуктів.
  • Крім того, на всі фінансові компанії поширюється пропозиція з комплексного обслуговуванню сайтів зі знижкою, куди входять супровід та підтримка сайту фінансової установи.
Дізнатися більше про комплексне обслуговування.

Замовити послугиПорекомендувати Веб-студію DVN: